• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
kendi üretimimiz

1900TL  den başlayan fiyatlarla dış 

apartman kapısı

kompozit dış apartman kapısıvilla kapısı

duşakabin imalatı

TORUN DEKORASYON

Öncelikle internet sitemizi nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ederiz

disapartmankapisi.com sitemize hoş geldiniz.Üretmiş olduğumuz modellerin başka internet sayfalarında yani bizim yapmış olduğumuz dış apartman kapısı modellerinin başka internet sitelerinde yayınlanması bizi bir taraftan rahatsız ederken bir taraftanda gurur duymamıza neden olmaktadır.

İstanbulun ve diğer büyük şehirlerimizin nice semtlerine imalat ve montaj hizmetini tamamlamak bizi işimize ve yeniliklere bağlamaktadır.

22 Yıldır faliyet gösteren sektörün ilklerinden olan firmamız disapartmankapisi.com sitesini ve isim hakkınıda almış bulunmaktadır.

Sayfamız içeriğindeki modeller tamamen ölçüye dayalı özel üretimlerdir.Zira dış apartman kapılarında standart yok sürekli değişkenlik gösteren ölçüler vardır.

Telefon ile arayan bazı müşterilerimiz bize ben karşıda oturuyorum bu tarafa
servisiniz varmı? Ve yalavoya servisiniz varmı gibi sorular sormaktadır.

TÜRKİYE'nin bütün illerine servisimiz var ve yurtdışına da hizmet vermekteyiz pek bilinmez yeri gelmişken almanya ve rusyada bu kapı türleri adeta hiç bilinmemektedir.Genelde daha basit kapı sistemleri kullanılmaktadır oralarda 

Firmamızın ilklerden olması ve imalatçı olmanın verdiği güçle hizmet vermekteyiz.

Bizim işimizde reklam yok denecek kadar azdır yok dersekde olur emek yoğunlu ve özel sipariş ölçülere dayalı olması bunun temel sebebidir.

Bizim en çok reklamımızı yapan eski müşterilerimizdir.

Dış apartman kapısı işinin birçok aşaması bulunmaktadır.Bunlar kaynak,mobilya kaplama,freze büküm,elektro statik fırın boya,transfer boya vs. bu alt hizmet guruplarını firmamız kendi bünyesinde bulundurak

sektörün değişmeyen yüzü ve iş aksaklıklarının önüne geçmiş bulunmaktadır.

Anket
sitemizde neyi eksik buldunuz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret14537
duşakabini